مقالات

پرفروش‌ترین مدل توالت فرنگی

پرفروش ترین مدل توالت فرنگی

پرفروش‌ترین مدل توالت فرنگی

اگر قصد خرید توالت فرنگی دارید، باید به این نکته توجه داشته باشید که در داخل کشور ما طیف گسترده‌ای از این محصولات تولید شده است. در صورتی که قصد خرید توالت فرنگی دارید، پیشنهاد ما این است که به سراغ محصولات پرفروش و با کیفیت آمده و از این محصولات استفاده کنید. در همین راستا در این مطلب از وب سایت به پخش قصد داریم تا شما را با پرفروش‌ترین مدل توالت فرنگی آشنا کرده و در مورد این دسته از محصولات صحبت کنیم.

توالت فرنگی مروارید مدل مگا

یکی از پرفروش‌ترین انواع توالت فرنگی که می‌توانید خریداری کنید، توالت فرنگی مروارید مدل مگا است. این محصول به دلیل طراحی زیبا، نشیمن مستطیلی شکل بزرگ و آنتی باکتریال بودن یکی از محصولات پرفروش موجود در بازار است. نکته‌ای که برای خرید این محصول باید به آن توجه کنید این است که نوع تخلیه توالت فرنگی مروارید مدل مگا واش دان بوده و در این محصول شاهد خروجی ۱۰۰ میلی متری هستیم.

توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا

یکی دیگر از انواع توالت فرنگی‌های پرفروش که می‌توانید برای خرید آن اقدام کنید، توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا است. از نظر طراحی این محصول دارای طراحی یک تکه و تمیز شوندگی آسان است. همچنین این محصول مجهز به نشیمن آرام بند، سیستم فلاش دو زمانه و تخلیه سوپرجت است.

توالت فرنگی گلسار مدل پارمیس پلاس

برند گلسار انواع مختلفی از توالت فرنگی را تولید و به بازار عرضه کرده است. یکی از محصولات تولید شده توسط این شرکت توالت فرنگی گلسار مدل پارمیس پلاس است. این محصول دارای طراحی زیبا و یک تکه بوده و در ابعاد 71 در 41 در 67 سانتی متر تولید شده است. در این توالت فرنگی شاهد استفاده از سیستم تخلیه واترجت هستیم که باعث می‌شود تا تخلیه را در زمان کوتاه و با حجم آب کم صورت گیرد.

گلسار مدل وینر

یکی دیگر از توالت فرنگی‌های تولیدی برند گلسار مدل وینر است. از نظر مشخصات ظاهری این محصول یک توالت یک تکه با ابعاد 74.5 در 35.5 در 75.5 سانتی متر است که در آن از سیستم تخلیه واش دان یا ریزشی استفاده شده است.

چینی کرد مدل آدنیس

توالت فرنگی چینی کرد مدل ادنیس یکی از محصولات تولیدی توسط کارخانه چینی کرد است. این محصول ظاهری زیبا و یک تکه داشته و در آن شاهد مکانیزم تخلیه توربوجت هستیم. طراحی این محصول به نحوی است که در هر تخلیه ۶ لیتر مصرف می‌کند. لازم به ذکر است که مدل ادنیس دارای فلاش دو زمانه و درب آرام بند است.

چینی کرد مدل آوینا

توالت فرنگی چینی کرد مدل آوینا از دیگر محصولات تولیدی این مجموعه بوده و یکی از پرفروش‌ترین توالت فرنگی‌های موجود در بازار ایران است. این محصول اندازه ۷۵ در ۴۰ در ۶۹ سانتی متر داشته و در آن شاهد استفاده از آکس تخلیه ۲۲ سانتی متر هستیم. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به سیستم تخلیه توربوجت با حجم مصرفی ۷ لیتر آب در هر تخلیه و فلاش دو زمانه اشاره کرد.

 آرمیتاژ مدل نسترن

یکی دیگر از برندهای پیشرو و پیشگام در زمینه تولید توالت فرنگی می‌توان به برند آرمیتاژ اشاره کرد. یکی از محصولات تولیدی این کارخانه توالت فرنگی مدل نسترن است. این توالت در ابعاد 57 در 39 در 61 سانتی متر بوده و این محصول به صورت یک تکه طراحی شده است.

این توالت فرنگی دارای خروجی ۶۰ میلیمتری با آکس ۲۲ سانتی متر است. لازم به ذکر است که توالت فرنگی آرمیتاژ مدل نسترن در دو مدل بیده دار و بدون بیده طراحی شده است . همچنین این محصول مجهز به سیستم تخلیه واترجت است.

 آرمیتاژ مدل آرمیتا

توالت فرنگی آرمیتاژ مدل آرمیتا یکی دیگر از توالت فرنگی‌های تولید شده توسط برند آرمیتاژ است. این محصول در دو مدل مختلف تولید شده است. در یک از این محصول شاهد سیستم تخلیه آبشاری و آکس ۲۳ سانتی متری و در مدل دیگر آن شاهد آکس ۲۶ سانتی متری و سیستم تخلیه توربوجت هستیم.

حرف آخر

در این مطلب از سایت به پخش شما را با پرفروش‌ترین مدل توالت فرنگی در ایران آشنا کرده و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات این دسته از محصولات اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *